Zvolte cenu:
Produkty
Vyhledávání
Chci lepší cenu
Nejlevnější u nás máme a klidně Vám slevu dáme. Že levněji jste někde viděli? Napište nám. A bude to u nás levněji. V 99 % slevu dáme, protože i my se vyznáme.

Doprava ZDARMA

Židle > Kancelářské židle > Kancelářská židle ADK Komfort

Kancelářská židle ADK Komfort

Kancelářská židle ADK Komfort
Katalogové číslo: ADK Komfort
Záruka: 2 roky
Termín dodání: 1-2 týdny
Doprava zdarma
Cena včetně DPH: 1490,- Kč
Cena bez DPH: 1231.4,- Kč
Cena v EU s DPH: 53.21,- €
Cena v EU bez DPH: 43.98,- €

 Parametry produktu

Šířka sedáku:   50 cm
Výška sedáku:   46-56 cm
Nosnost:   110 kg
Hloubka sedáku:   50 cm
Područky v základní výbavě:   ano
Stav židle při dodání:   v demontu/rozložená

 Popis produktu

Kancelářská židle ADK Komfort je zlatým středem naší nabídky a to nejen svou příznivou cenou, ale také co se poskytovaného komfortu týče. Základem pro pohodlné posezení je výborně polstrovaný sedák o rozměrech 50 x 50 cm, který se pohybuje ve výšce 46 – 56 cm od země. Výška židle je tedy stavitelná v rozmezí 10 cm.

Síťovina použitá v oblasti opěradla zajistí kvalitní odvětrávání zad a beder, což velmi zpříjemní delší sezení. Opěradlo je navíc anatomicky tvarované, takže zajišťuje Vaší páteři zdravou oporu, nutí ke správnému sezení a napomáhá předcházet bolestem zad a krční páteře.

Podobně lze popsat i područky, které jsou rovněž anatomicky tvarované. Díky houpacímu mechanismu kancelářské židle ADK Komfort, jehož tuhost lze snadno nastavit, si můžete dopřát rychlé protažení zádových svalů, nebo jen lehké pohupování během běžné práce. Obojí přispívá k uvolnění napětí a zvýšení koncentrace.

Kancelářská židle ADK Komfort je vybavena pěticí nylonových koleček pro vysokou stabilitu, tichý pohyb a šetrnost k náchylnějším podlahovým krytinám.

 Fotografie

ADK-Komfort.jpg

Administrace webu © COPYRIGHT 2009 | kancelářské židle, jídelní židle. PageRank ukazatel