Zvolte cenu:
Kancelářská křesla > ADK Kancelářské křeslo ADK High, Emperor

ADK Kancelářské křeslo ADK High, Emperor

detail produktu
Katalogové číslo: ADK High
Záruka: 2 roky
Termín dodání: 1-2 týdny
doprav zdarma
Cena včetně DPH: 1895,- Kč
Cena bez DPH: 1566.12,- Kč
Cena v EU s DPH: 67.68,- €
Cena v EU bez DPH: 55.93,- €

 Parametry produktu

Šířka sedáku:   54 cm
Výška sedáku:   47-55 cm
Nosnost:   120 kg
Hloubka sedáku:   54 cm
Područky v základní výbavě:   ano
Stav židle při dodání:   v demontu/rozložená

 Popis produktu

Kancelářské křeslo ADK High nabízí za velmi příznivou cenu vše, co je pro kvalitní kancelářskou židli podstatné. Opěradlo se postará, aby Vaše záda zůstala v pohodlí. Ergonomicky tvarované, optimálně dlouhé i vysoké područky zajišťují pohodlnou a především zdravou polohu předloktí.

Bohatě polstrovaný sedák s o rozměrech 54 cm x 54 cm je zárukou pohodlného sezení i při několikahodinové setrvalé práci. Kancelářská židle ADK Hight je výškově stavitelná, a to v rozpětí 8 cm, výška sedáku je tak nastavitelná v rozmezí od 47 cm do 55 cm. Kvalitní a masivní konstrukce sedáku i celé židle mají také zásluhu na celkové nosnosti, stanovené u židle ADK Hight do hranice 120 kg.

Vítaným a příjemným zpestřením dlouhého sezení je také houpací mechanismus. Houpání nejen umožňuje krátké odreagování během práce, ale jde také o zdraví prospěšný pohyb pro Vaše záda.

Pětice nylonových koleček zaručí kancelářské židli ADK High jak výbornou stabilitu, tak tichý pohyb po jakémkoliv povrchu. Kolečka jsou navíc šetrná k náchylným podlahovým krytinám.

 Fotografie

kliknutím zvětšíte

Administrace webu © COPYRIGHT 2009 | kancelářské židle, jídelní židle. PageRank ukazatel